Bestyrelsen

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen E2018

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:

Laura 
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2015

  

Daniel 
Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2016

Rafael 
Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2014

 Nichlas 
 Område: Lageransvarlig
 E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2015

Mark 
Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2012

 Pernille
 Område: PR
 E-mail: pr@nanorama.dk
 Årgang: 2015

Erik 
Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2017

Alexander
Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2014

  

 Anders
 Område: Eventansvarlig
 E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2015

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!