Bestyrelsen

 

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen F2017

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:

Stefan Pendlmayr
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2015

Monika Karami Milajerdi
Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2015

 

Freja Frederikke Pinderup
Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2015

 

 Simon Asp
 Område: Lageransvarlig
 E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2014

 

Malthe von Tangen Sivertsen
Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2016

 

 Maja Østergaard
 Område: PR
 E-mail: pr@nanorama.dk
 Årgang: 2014

Steffan Schmidt
Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2012

Kræn Christoffer Adamsen
Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2012

 

 Rikke Asbæk Hansen
 Område: Eventansvarlig
 E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2014

Kommende bestyrelser

Halvdelen af betyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!