Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen F2019

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:

Daniel 
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2016

 

Solvej 
Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2017

(billede kommer snart)

Christian 
Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2012

(billede kommer snart)

 Peter 
 Område: Lageransvarlig
 E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2018

(billede kommer snart)

Aviaja
Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2018

(billede kommer snart)

 Nanna
 Område: PR
 E-mail: pr@nanorama.dk
 Årgang: 2017

Mads 
Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2017

Amalie
Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2016

  

Cathrine
 Område: Eventansvarlig
 E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
 Årgang: 2016

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!