Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen Efterår 2019

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:

Peter
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2018

Erik
Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2017

Christian 
Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2012

 Steffen
 Område: Lageransvarlig
 E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018

Peter
Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2018

 Nanna
 Område: PR
 E-mail: pr@nanorama.dk
 Årgang: 2017


Daniel 
Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018


Mikkel  
Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018

  

Henrik
 Område: Eventansvarlig
 E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!