Aarhus University Seal

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen Efterår 2023

Bestyrelsen består af 8 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:


Theis
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2020


Victor

Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2022


Nicholas

Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2020


Andreas

Område: Lageransvarlig/Kældermester
E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2019


Kurt

Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2020


Malene
Område: PR
E-mail: pr@nanorama.dk
Årgang: 2022


Mikkel

Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018


Lasse

Område: Eventansvarlig
E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!