Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Bestyrelsen

Den nuværende bestyrelse

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen Efterår 2019

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:


Daniel

Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2018



Peter

Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2018


Iben

Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2019



Steffen

Område: Lageransvarlig
E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2017


Cille
Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2018


Erik

Område: PR
E-mail: pr@nanorama.dk
Årgang: 2017


Mikkel

Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018


Henrik

Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2018


Carl

Område: Eventansvarlig
E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2019

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!