Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan træffes på e-mail nanorama@nanorama.dk eller facebook

Postadresse:

Nanorama
iNANO Huset
Gustav Wieds Vej 14
Aarhus Universitet
8000 Aarhus C

Bestyrelsen Efterår 2021

Bestyrelsen består af 9 studerende, som vælges ind i bestyrelsen af de studerende ved iNANO. Der vælges nye bestyrelsesmedlemmer hvert semester til generalforsamling. Den nuværende bestyrelse består af:


Kirstine
Område: Formand
E-mail: formand@nanorama.dk
Årgang: 2018


Line

Område: Næstformand
E-mail: naestformand@nanorama.dk
Årgang: 2019


Iben

Område: Kasserer
E-mail: kasserer@nanorama.dk
Årgang: 2019


Pelle
Område: Lageransvarlig
E-mail: lageransvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2019


Daniel

Område: Referent 
E-mail: referent@nanorama.dk
Årgang: 2018


Paul
Område: PR
E-mail: pr@nanorama.dk
Årgang: 2019


Rasmus

Område: Teknisk Ansvarlig
E-mail: tekniskansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2017


Mathias

Område: Fredagsbarsansvarlig
E-mail: fredagsbarsansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2020


Rune

Område: Eventansvarlig
E-mail: eventansvarlig@nanorama.dk
Årgang: 2019

Kommende bestyrelser

Halvdelen af bestyrelsen udskiftes halvårligt, således at der altid sidder studerende med mindst et halvt års erfaring fra Nanoramas bestyrelse, samtidigt med at det er muligt at få nye kræfter ind. Så hvis du kunne tænke dig at være en del af bestyrelsen så kom til vores halvårlige generalforsamlinger!

Gamle bestyrelser

Se billeder bestyrelsen gennem tiden!